MegaObraz.pl – Nowy portal o fotografii i filmowaniu

Posted on

Żarliwi czytelnicy z niecierpliwością dopytywali się o nowe posty, a ja musiałem zapewniać, że wszystko ok i proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Moja chwilowa nieobecność na blogu spowodowana była przedsięwzięciem, o którym już mogę powiedzieć kilka słów więcej. W połowie września – 2 dni temu – wystartował nowy Portal o Fotografii – MegaObraz.pl.

Kolejne miejsce do czytania o fotografii w Polsce.
Zaangażowany w pracę zespołu redakcyjnego, wszystkie testy pisane w ostatnim czasie zdecydowałem się umieścić przede wszystkim tam – co wynikało z konieczności testowania silnika strony i innych technicznych aspektów, takich jak, chociażby układ graficzny.

Bardzo serdecznie zapraszam na MegaObraz.pl. Na moim blogu nadal będą pojawiać się testy o moich ekscytacjach fotograficznych, a na portalu będzie ich mniej lub też będą to testy zupełnie inne. Redagowane przez nowopowstały zespół redakcyjny.

Ważną częścią portalu jest darmowy PDF o rozmiarze dochodzącym do 2oo stron, który na koniec każdego miesiąca publikował będzie najważniejsze teksty z ostatnich 30 dni w podwyższonej rozdzielczości dostosowanej do ekranu iPada Pro 12. Taka jakość sprawi, że na ekranach Waszych komputerów będziecie mogli ocenić lepiej rozdzielczość testowych zdjęć, a sam sprzęt zobaczycie w najdrobniejszych detalach.

Zdradzić wypada mi jeszcze, że portal będzie się rozwijał o nowe działy i nie poprzestanie jedynie na testach. Bardzo mocno angażować będzie się w szeroko rozumianą edukację fotograficzną i filmową. Tak właśnie – MegaObraz.pl jest dla wszystkich, którzy zajmują się kreacją obrazu. Fotografią i filmem. Będzie z pewnością dążył do dostarczania Wam jak najbardziej interesujących treści.

Serdecznie zapraszam na MegaObraz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *